Základní Informace

Cena 2024

V ceně tábora je zahrnuta doprava dětí do tábora a zpět, 14 denní úrazové pojištění, strava, ubytování, vstupné a dopravné na všechny akce a výlety.

Cena pro rok 2024 činí 8 900 Kč
Cena za 5. turnus je 6 900 Kč

Storno podímky zde

Zázemí a personál

Tábor MASH 4077, letos s 29 letou tradicí je umístěn do klidného a malebného údolí na okraji města Trutnova, které leží v podhůří nejvyšších českých hor Krkonoš ve východočeském kraji. MASH 4077 sousedí s nedalekým rekreačním centrem DOLCE, nacházejícím se v krásné přírodní scenérii se čtyřmi kaskádovými rybníky, ve vzdálenosti asi 10 minut volné chůze lesem. Zajišťujeme rekreaci pro děti ve věku od 6 do 16 let. Dětský tábor je postaven ve stylu MASH a naši malí i větší svěřenci jsou ubytováni ve velkých vojenských stanech, přičemž jeden stan má kapacitu dvaceti míst. V každém ze stanů jsou také vždy i dva vedoucí, kteří dávají na děti pozor 24 hodin denně. Pedagogický dohled dětí je připraven v podobě dozoru studentů a absolventů vysokých škol, s nimiž máme již delší a především výtečné zkušenosti. Sociální podmínky a sociální zařízení jsou po všech stránkách zajištěny. Sociálním zařízením máme na mysli umývárny včetně sprch a splachovací toalety. Děti se stravují pětkrát denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, svačina, večeře), přičemž pití, nebo pečivo mají k dispozici po celý den.

Doprava dětí do tábora a zpět

Doprava dětí do tábora a zpět je zajištěna zdarma.

Výlety a akce

Dále nabízíme: soutěž o Superstar, přebory ve stolním tenise a střelbě ze vzduchovky. Táborové hry podle kompasu, hledání pokladu, diskotéky s barevnou hudbou. Koupání s tobogánem, zajímavé stezky odvahy a noční výsadky, na které děti jen tak nezapomenou i posezení u táboráku.

V průběhu tábora se ve večerních hodinách (dle počasí) konají táboráky, táborové diskotéky, stezka odvahy pro menší děti, celotáborová noční hra, volba miss a missák z mladších i starších oddílů. V táborových dnech také proběhnou akce – vystoupení kouzelníka, přednáška s ukázkou a projížďkou v obrněném transportéru OT 64.

Co si vzít s sebou

Materiální vybavení

Jídelníček

Jídelníček sestavený nutričním poradcem

Ukázkový den

Pro rodiče je pro lepší informovanost připraven ukázkový den. Kde si lze prohlédnout prostory tábora a setkat se s vedením tábora.

Pozvánku na ukázkový den odesíláme včas všem přihlášeným na email.

Pro další zájemce nás prosím kontaktujte telefonicky/emailem.

Kontakt s dítětem v táboře

Pro lepší atmosféru nepodporujeme využívání digitálních zařízení v táboře.

Pro kontakt s dítětem je možné každý den volat na kontaktní telefon mezi 18:00 – 18:20. Děti mají v tomto čase nástup.